0 Ваша Кошик

ТИСА Меблі

ТИСА Меблі

Корпусні меблі від компанії Тиса Меблі - це вироби для створення зручного мінімалістичного інтер'єру в дусі сучасних модних тенденцій. При цьому, моделі від фабрики з Чернігова мають не тільки привабливий дизайн і продуманою ергономікою, а також високою якістю.

Історія фабрики Тиса Меблі почалася в 2003 році. За час свого існування, виробничий майданчик виріс в рази і зараз має сучасне обладнання, на якому випускається меблі європейського рівня. Наприклад, верстати на фабриці - самого останнього покоління і оснащені ЧПУ, так що вплив людського фактора на підсумковий результат зведено до мінімуму.

Асортимент компанії включає в себе зручні, стильні письмові і комп'ютерні столи, тумби і книжкові полиці. Для виробництва меблів використовується ламінована ДСП, незважаючи на невисоку ціну, цей матеріал забезпечує виробам високу якість, а також не містить токсичних речовин в складі. Тому вся випущена на фабриці Тиса Меблі продукція відповідає всім санітарним нормам, безпечна для людей і має всі необхідні сертифікати.

Компанія PLES Meble професійно допоможе Вам у виборі продукції даного виробника.