0 Ваша Кошик

Співпраця

Запрошуємо до співпраці гуртових покупців.

Наша глобальна система закупівель забезпечує високу якість та економічну ефективність, що дає змогу виробляти найкращі у своїй категорії продукти для наших замовників. Для встановлення довгострокових партнерських відносин ми обираємо постачальників, які мають найбільший потенціал з точки зору інноваційних підходів та оптимізації виробничих витрат та логістичних процесів.

Найбільші інвестиції ми робимо в забезпечення якості продукції та рівня сервісу на належному рівні, тому очікуємо, що наші потенційні партнери поділятимуть наші погляди.

Наша пропозиція актуальна для підприємців котрі розуміють потреби і тенденції ринку та прагнуть побудувати успішний бізнес.

Якщо Ви хочете розвиватись і йти в ногу з часом; прагнете, щоб Ваші клієнти були задоволені якістю замовлених у Вас товарів; бажаєте співпрацювати з фірмою-лідером, тоді приєднуйтесь до команди PLES.

Якщо Вас зацікавила наша пропозиція, звертайтеся за телефоном 067 510 82 27 пишіть на електронну скриньку office@plesmebli.com або залишайте заявку на нашому сайті. З Вами обов’язково зв’яжеться менеджер компанії і відповість на всі Ваші запитання.