0 Ваша Кошик

Сокме

Сокме

Завод “Сокме” виробляє меблі більше 15 років і є одним з лідерів меблевої промисловості не тільки в Україні, але і в країнах СНД, а також Східна та Західна Європа. Знаходиться в смт. Жвирка, Львівської обл.

У 2014 році завод почав здійснювати поставки до Німеччини та Австрії (група XXXLutz), а також виробляти меблі для таких гігантів, як JYSK та IKEA. Нашими постачальниками є HETTICH, BLUM, GTV, HAFELE, KRONOSPAN, HRANIPEX та інші. Виробництво меблів відбувається на високоякісному німецькому та італійському обладнанні (HOLZMA, HOMAG, BURKLE, ALTENDORF, BIESSE, MORBIDELLI, VITAP, SCM GROUP та інші). Всі наші продукти сертифіковані і пройшли санітарно-гігієнічну експертизу.

У виробництві меблів ми використовуєм лише ламіновану ДСП плиту, що має високий коефіцієнт на стирання та інші механічні пошкодження. Ми використовуємо кромку ABS та ПВХ, що гарантує довгий термін експлуатації та відмінний зовнішній вигляд. Тільки якісну фурнітуру: завіси 35 тис. відкривань; кріплення, стяжки та напрямні тільки металеві; з’єднувальні колики, тільки з твердих порід деревини.

Компанія PLES Meble професійно допоможе Вам у виборі продукції даного виробника.