0 Ваша Кошик

PLES

PLES

Компанія Меблі Ples була заснована 2004 року. Основний наш напрямок це виробництво і продаж меблів, найбільших вітчизняних і зарубіжних виробників. Ми спеціалізуємося на оптовій і роздрібній торгівлі всіх видів меблів і є прямим постачальником багатьох брендів, працюємо більше 10 років на ринку України і постійно розвиваємося.

Збільшуючи асортимент продукції та обсяги продажів по всій території України. Ми добилися цього завдяки нашому досвіду роботи на українському ринку і регулярного аналізу вимог і запитів вітчизняного споживача. Ми враховуємо попит на нові моделі, зміни конструкцій і появу нових матеріалів і технологій у виробництві меблів.

У нашому інтернет магазині Ви знайдете великий вибір якісних, функціональних, сучасних та недорогих меблів, які зможуть прикрасити Ваш будинок і надати йому неповторного вигляду. Ви зможете підібрати всі елементи інтер'єру, щоб повністю облаштувати свій будинок в єдиному стилістичному і колірному рішенні.

Асортимент наших меблів постійно розширюється та оновлюється з урахуванням провідних світових тенденцій. Якщо віртуальний каталог не повною мірою дає Вам уявлення про наші меблі - ласкаво просимо до наших магазинів, адреси яких Ви знайдете в контактній інформації. У нас Ви зможете побачити свій вибір і переконатися в його високій якості.

Ми враховуємо всі побажання клієнтів і ми щиро сподіваємося, що наші меблі стануть важливою частиною Вашого домашнього затишку.

Каталог продукції можете переглянути за цим посиланням -

Компанія PLES Meble професійно допоможе Вам у виборі нашої продукції.