0 Ваша Кошик

Київський Стандарт

Київський Стандарт

Фабрика меблів «Київський Стандарт» є українським підприємством з виготовлення меблів, вона знаходиться в м. Біла Церква. Асортимент її м'якої мебелі не дуже великий, але виробник бере не кількістю, а якістю. При цьому під даним брендом випускається не тільки м'які меблі, виробник здійснює проектування і складання корпусних меблів.

Це модульні кухні, передпокої, вітальні, а також в асортименті присутні якісні шафи-купе, тумби, комоди, письмові і комп'ютерні столи. Таким чином, за допомогою торгової марки «Київський Стандарт», можна повністю облаштувати своє житло, підібравши відповідний по стилістиці інтер'єр.

Всі меблі фабрики «Київський Стандарт» виготовляється відповідно до норм і стандартів. М'які зони диванів дуже практичні, розкладаючись, вони створюють повноцінне спальне місце для двох осіб. На таких меблях приємно відпочивати, вони забезпечують здоровий сон за рахунок використання ортопедичних пружинних блоків. Важливим критерієм при виборі меблів є її вартість і чудовий дизайн, саме такими характеристиками володіють дивани меблевої фабрики «Київський Стандарт».

Компанія PLES Meble професійно допоможе Вам у виборі продукції даного виробника.