0 Ваша Кошик

Da-Kas

Da-Kas

У Миколаєві, що славиться своїми кораблями, завжди робили кращу корабельну меблі. Увібравши в себе давні традиції майстрів - червонодеревників, використовуючи високі технології проектування і моделювання, на фабриці створюють ліжка, які дарують своїм власникам солодкі сни.

Сучасне меблеве виробництво починається з ретельного відбору деревини необхідної фактури і міцності. Кожен брус, що надходить у виробництво, перевіряється під час приймання на вологість. Після покладеної процедури досушуванняпочинається первинна обробка лісу - розпил. Всі опорні фрагменти спальних меблів Da-Kas виготовляються з натурального деревного масиву. Якщо необхідно, для розмірів, відбувається склеювання бруса високоякісними клеями фінського виробництва і вистоювання в струбцинах від викривлення.

Потім брус надходить на ділянку фрезерування форм ніжок і спинок ліжка. На цьому етапі виготовляються спинки і ніжки ліжка, які стануть унікальними елементами готового виробу. Серйозний відбір майстрів - деревообробників з високою кваліфікацією - запорука якості виробів. Якість меблів визначається здатністю виробiв не деформуватися і не втрачати форму. Ці властивості Ми ставимо нашим ліжок в процесі ретельної шліфовки, грунтовки, полірування, фарбування і висихання фарби. Кожна деталь ліжка забарвлюється багаторазово і індивідуально. Ми пропонуємо найпопулярніші відтінки спеціальних фарб Tikkurila, рецептуру яких ми вдосконалювали багато років.

Сьогодні наші ліжка не тільки приємні на дотик, але і екологічні. Одна з унікальних особливостей спальних меблів Da-Kas - кріплення деталей. У наших ліжках деталі кріпляться за допомогою болтів. Таке з'єднання є класичним і найнадійнішим на сьогоднішній день. Ліжка з таким кріпленням довго служать і не скриплять.

Важливою деталлю, яка створює унікальність наших ліжок, є дно, на яке укладається дво- і односторонні матраци. Правильний розподіл маси тіла по всій поверхні дозволяє і матрацу служити довше, і робити відпочинок на такому ліжку більш приємним. Наша фабрика розробляє і впроваджує підйомні механізми для матраців ліжка. Навіть великогабаритні моделі можуть мати зручну горизонтальну нішу.

Всі меблі, після виробництва, ретельно упаковується в гофрокартон і поліетилен, які захищають старанно оброблені дерев'яні поверхні під час транспортувань. Простота конструкції і наша інструкція дозволяють зібрати меблі в спальні покупця за лічені хвилини. Ліжка фабрики спальних меблів Da-Kas виконуються в різних стилях і відтінках. Завдяки різноманітним типам розмірів їх можна розміщувати і в малогабаритних кімнатах, і в будуарах вілл і замків.

Сертифікована продукція меблевої фабрики Da-Kas реалізується не тільки в Україні, а й за кордоном. Наші ліжка подарують Вам солодкі сни і яскраві враження в будь-якому віці.

Компанія PLES Meble професійно допоможе Вам у виборі продукції даного виробника.