Компанія PLESстворена для споживачів, які хочуть придбати якісні і стильні меблі за доступною ціною.

Наша місія — заощадити клієнтам час і гроші та отримати від них позитивну оцінку нашої роботи.
plesmebli.comце не просто on-line магазин. У нас є повноцінні виставкові салони де Ви зможете переконатись в якості нашої продукції. Менеджери допоможуть вам вибрати матрац , підібрати тканину для дивану або колір дерева. В наш сервіс входить безкоштовна доставка по місту , в якому знаходиться наше представництво. По Вашому бажанню , наші працівники зберуть і встановлять Вам меблі. В нас добре відлагоджений контроль якості. Ми використовуємо якісні комплектуючі для меблів. Мінімальний термін гарантії на всю нашу продукцію - 12 місяців.

Переваги покупки меблів в нашому інтернет-магазині:
ЦІНА. У нас НАЙНИЖЧІ ціни, оскільки ми доставляємо меблі від виробника оминаючи усіх посередників, а також ми не витрачаємо коштів на оренду торгових приміщень.

ЯКІСТЬ.
Весь модельний ряд меблів PLES виготовляється виключно із якісних комплектуючих на сучасному обладнанні кваліфікованими працівниками.

СЕРВІС.
Перед тим як зробити замовлення, ви завжди зможете отримати безкоштовну кваліфіковану консультацію, обговорити деталі доставки та будь-які інші питання, що стосуються вибору та придбання меблів.

Бажаємо Вам приємного перебування у нашому магазині та вдалих покупок!