Всі наші товари супроводжуються офіційною гарантією виробника.

На всі меблі, які реалізуються в нашому магазині, надається гарантія, від 12 місяців, в залежності від сервісної політики виробника. Підтвердженням гарантійних забов'язань являється гарантійний талон виробника, або гарантійний талон інтернет-магазину «PLES».

При отриманні меблів покупець повинен перевірити скло і дзеркала на цілістність. У випадку пошкодження упаковки - перевірити кількість і комплектність вкладу.

При самостійній зборці.

При самостійному збиранні меблів покупцем, необхідно перевірити всі деталі на наявність браку (відколів, подряпин). При виявленні браку необхідно призупинити зборку, оскільки деталі меблів, зі слідами збирання, поверненню і обміну не підлягають. Зберігайте фабричну упаковку до закінчення зборки, оскільки заміна браку виконується тільки у фабричній упаковці. Гарантія анулюється при умові, якщо замінна деталь вже була встановлена, або присутні явні признаки того, що деталь вже була у використанні, наприклад, був вкручений гвинт або прорізано отвір. При виявленні браку повідомте у відділ рекламацій (по телефону, вказаному в товарному чеці). Зберігайте до закінчення гарантійного терміну товарний чек, супровідну документацію і маркувальний лист на упаковці.

Рекламації приймаються тільки при наявності самого виробу або окремих його елементів в «оригінальній упаковці». У випадку недотримання вищевказаних вимог, претензії по рекламації не приймаються. Рекламації, які виникли в результаті неправильної зборки (яка виконувалась самостійно покупцем), доставки і підйому (які виконувались самостійно покупцем), або які виникнули в результаті неправильної експлуатації, усуваються за рахунок покупця.

Гарантійні зобов'язання не розповсюджуються, якщо:

 • порушені правила і умови експлуатації меблів;
 • встановлення і ремонт меблів здійснювались покупцем самостійно;
 • меблі пошкоджені в результаті дії домашніх тварин, вогню, агресивних рідин, а також з признаками недбалої поведінки;
 • змінена конструкція виробу або його комплектуючих покупцем;
 • закінчився гарантійний термін;
 • якщо присутні дефекти, про які було повідомлено покупцю до продажу, і по причині яких покупець отримав індивідуальну знижку, а також дефекти, по яким була знижена ціна на товар.

Повернення товару.

Покупець має право на протязі 14 днів обміняти на аналогічний або повернути придбаний товар (меблі), якщо товар не підходить формою, кольором або розміром, а також по іншим причинам не може бути використаний по призначенню.
Обмін товару (меблів) або повернення вартості виконується, якщо:

 • він не використовувався, не збирався (монтаж);
 • збережений його товарний вигляд, споживчі властивості, фабричні ярлики;
 • не пошкоджена упаковка;
 • в наявності є товарний чек, виданий покупцю разом з товаром.

Розрахунок з покупцем виконується виходячи із вартості товару на момент його покупки. У випадку неможливості повернути гроші в день повернення товару - гроші повертаються по домовленості сторін, але не пізніше 7 днів.

Вам буде відмовлено в заміні товару на новий (поверненню коштів) якщо:

 • з моменту покупки товару, який підлягає обміну чи поверненню, минуло більше 14 днів;
 • товар не являється новим, тобто був зібраний;
 • при перевірці якості продукту були виявлені признаки стороннього втручання (зборка, спроба монтажу, відсутність або пошкодження оригінальної упаковки).