СПОСОБИ ОПЛАТИ

Оплата готівкою

Оплату готівкою можна здійснити в одному з наших фірмових салонів, або через водія-експедитора за фактом доставки, при попередньому узгодження з менеджером.

Безготівковий розрахунок

Отримавши рахунок-фактуру з печаткою організації по електронній пошті або по факсу, здійсніть банківський переказ грошових коштів на наш розрахунковий рахунок. Сплативши рахунок-фактуру у відділенні будь-якого банку, від касира банку Ви отримуєте документ про переказ грошових коштів, що дозволяє Вам автоматично заручитися юридичною підтримкою та правом на гарантійне обслуговування.

Після надходження грошей на наш розрахунковий рахунок, меблі буде відправлена нашою службою доставки або компанією вантажоперевізником (Вам повідомляють дату прибуття товару, № вантажної накладної, і адреса складу, де зможете отримати товар).

Розрахунок у системі Privat24

 

Покупцеві на замітку

При наявності квитанції про оплату товарів або послуг на ім'я зареєстрованої громадської організації, Ви автоматично заручається юридичною підтримкою, підпадаєте під дію законів про захист прав споживачів і отримуєте повне гарантійне обслуговування продукції.


ВАРТІСТЬ ЗБІРКИ МЕБЛІВ

Меблі доставляються у фабричній упаковці в розібраному вигляді. Кожна упаковка містить колір, назва системи, номер упакованої секції та інструкцію по збірці, що дозволяє зібрати її самостійно. Послуга з установки і складання меблів обумовлюється з менеджером під час оформлення замовлення.

Якщо Ви віддасте перевагу скористатися послугами фахівців, то за помірну плату Ваші меблі зберуть професіонали. Ми пропонує різні види послуг - від найпростішої збірки (включає безпосередньо збірку згідно інструкції) до повної установки меблів і вбудовуваної побутової техніки.

Стандартна вартість збірки меблів становить 10% від суми замовлення.

Покупцеві на замітку

До кожного комплекту меблів додається інструкція по збірці. Ви можете самостійно зібрати меблі по цій інструкції. Якщо складання, монтаж, підключення або ремонт меблів здійснювалися представниками продавця, внаслідок чого товар отримав механічні пошкодження гарантійні зобов'язання не розповсюджуються. У вартість збірки не входять роботи, пов'язані з вирівнюванням підлоги і стін, а також підключення води, газу та каналізації.